26 juli 2025

Beursverwachting 27 juli 2025

Verwachting vorige week: In de daggrafiek bewegen we in een dalend kanaal. De weekgrafiek is zijwaarts met een positieve ondertoon. Gezien die ondertoon en de omgeving verwacht ik toch wat hoger.

 

Nieuwe Beursverwachting van 27 juli:

 

AEX (Daggrafiek):

Het werd toch wat lager, zeven punten eraf. OK, de daggrafiek duidde daar al op maar ik had het toch niet verwacht. De daggrafiek blijft rustig dalend in kanaal VV2. De indicatoren zijn lichtelijk negatief. Steun 906 heb ik weggehaald, hij werd te vaak doorbroken. De grafiek vindt steeds steun op de MA200. Opvallend is dat de MA50 en ook de MA200 beginnen te dalen. Het patroon VV2 is wat breed om voor een vlag door te gaan maar ik houd er toch rekening mee dat het zo zal uitwerken.

 

AEX (Weekgrafiek):

In de weekgrafiek geen vlag maar een driehoekje. Een rustige candle deze week, een rustige voortzetting van de correctie. Bij de weekgrafiek is het de MA50 die steun biedt en loopt de MA200 nog duidelijk omhoog. Indicatoren corrigeren wat maar staan wel boven de nul c.q. 50.
Ik verwacht toch dat er wat beweging omhoog kan komen. Een uitbraak uit de driehoek naar boven is waarschijnlijker dan naar beneden.

 

DAX: 

De DAX pauzeert bij de alltime high maar blijft gezond. Candle wilde liever niet dalen.

 

DOW JONES:

De DOW had een goede week en zet bij sterke indicatoren de aanval op de alltime high in.

 

Nasdaq: 

De Nasdaq blijft maar stijgen. Bij de hoge indicatoren zal er ook een keer wat correctie komen maar het is niet te zeggen wanneer.

 

Bitcoin:

Een sterke grafiek die pauzeert bij de alltime high. De indicatoren staan wel goed maar blijven ook wat achter. Kalm verder stijgen lijkt me.

Verwachting

Op grond van het totale plaatje (sterk) en de toch positieve indicatoren in de weekgrafiek verwacht ik dat we toch wat hoger kunnen. De VS helpt daarbij.

Ik wens u een succesvolle beursweek toe.

– Franciscus Roorda (Wie is Franciscus Roorda?)

 

Reageren of vragen? Stuur een email naar Franciscus@eurofuture.nl

 

Hoe gaan wij om met uw persoonsgegevens?


Archief:
 Voorgaande Beursverwachtingen


Disclaimer:

Met deze analyse geven wij onze verwachting weer van de richting van de beurs voor de korte termijn. Het is niet bedoeld als beleggingsadvies of als aanbeveling om bepaalde beleggingsposities in te nemen.

Share this post:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Discover more articles